Content
@
https://warpcast.com/~/channel/marijuana-family
0 reply
0 recast
0 reaction
Gwynne Michele
@thecurioushermit
New dispensary opened near me. They have shake ounces for $4.20. That's less than I paid for a gram back in the day 🤣
2 replies
0 recast
12 reactions
The Dude Bart🐘🌳 ⌐◨-◨
@thedude
omg lmao that's still less than what I pay for a g today. is it any good ?
2 replies
0 recast
5 reactions
Adam
@adam-
The price for a gram had held steady for 20 years before it was legalized. Then legal competition drove the price down by a third on average
1 reply
0 recast
1 reaction