Bitfloorsghost
@bitfloorsghost.eth
Okay this cost me like 68 dollars at the snack stand so I am now poor
12 replies
0 recast
14 reactions
Jabber🎩🔵
@jabberwakki.eth
I will buy one of your gaias for $70 and you will make you profitable
0 reply
0 recast
0 reaction