Content pfp
Content
@
https://warpcast.com/~/channel/thekitchen
0 reply
0 recast
0 reaction

DV pfp
DV
@degenveteran.eth
The protein for 6 meals complete for $20 4 chickens $5 each
8 replies
4 recasts
19 reactions

BoriBori  pfp
BoriBori
@boribori.eth
Food prices in the United States are really cheap.
1 reply
0 recast
0 reaction

DV pfp
DV
@degenveteran.eth
I was told they are expensive 🫰
1 reply
0 recast
1 reaction